En iyi Tarafı diş eti kanaması nasıl önlenir

çıbanak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şfiilip bigunde indi derkrn bi anda sol ast dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

hilal Selam hekim satma benim dişim apse kaptı. Ama apsede ağrılar nanay bir mesafe evet henüz sonrasında geçti.

İrem Selam hocam takribî 1 kamer önce narin ama güçlü bir ızdırapyla serladı diş balkım, ast soldan 2. ile henüz sonrasında diğerlerine bile vurmaya serladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıtefsir, sızlıyor. görünür bile bi şkârlik yasak ama belirli şiş hissediyorum.

Mütehassıs doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış olduğunuz bu muamelat son derece hatatır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon yahut ayrıksı bir vücut günindirmanız mevcut problemlerın üzerine gayrı problemlerı da eklemenizden başka bir yarar sağlamlamayacaktır.

iffet Selam doktor satış hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

ivedili lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az agridigi icin boşlama ettim mecmu.Ancak son gunlerde disimin yanlari şkârti.Sanirim iltihap kapti

kaynar selam hocam benim diş etimde ve dudak karınimde ruzuşeb apse oluyor biri geçiyor ötekisi başlıyor bu tarz şeylerin geçmesi yürekin ne yapabilirim?

Uzman doktor Diş röntgen filminize göre elan safi bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik bünyesı yerinde ise kesinlikle implant öneririm..

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Amma hala dertsı var see this acaba olağan mi?

nur Merhaba hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek adına ağrı olmamasına rağmen bir hekime kellevurdum. Hekimim röntgene lüzumlu duymadi ve disimde aşkın hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve erdemli oldugunu da ayrım yazar 2gun sonrasında hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin uygun oldugunu söylemiş oldu ve disimin ali kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi my website icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu ancak hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dem gidip dişimi cekebiliim

bekir merhaba hocam benim dişimşunca fena balkıyor dertnın bulaşan olarak geçmesi sinein ne yapmalıyım

Bilirkişi doktor Hamilelikte haddizatında sağlam çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun hakikat abse olup olmadığının haklı teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira hamilelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki geriış sebebiyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Diş kökünde oluşan apseler muhtevain ekseriyetle kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Ancak bu ustalıkin mahirı olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *