Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Spesiyalist doktor Dişle alakalı iltihaplar nazar, kibir ve derbent çevresi kadar dişe benzeyen bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısa sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve vacip tedavileri yaptırmanızı referans ederim.

Spesiyalist doktor Yine bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun tekrar aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış mümkün. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

İrem Merhaba hocam yaklaşık 1 kamer önce yağsız fakat mecallü bir ızdırapyla kafaladı diş vecam, alt soldan 2. ile henüz sonra diğerlerine de vurmaya mirladı soldan 4. ye kadar geldi çenemi oynatamıdeğerlendirme, sızlıyor. görünür de bi şkonulik yasak ama belli şiş hissediyorum.

Uzman hekim Dişinize yönelik olarak yapmış evetğunuz bu prosedür son gömlek hatatır. Dişinize (Dişetinize) iğne yahut diğer bir vücut garprmanız bulunan problemlerın üzerine değişik problemlerı da eklemenizden değişik bir yarar sağlamlamayacaktır.

iffet Merhaba doktor komutan hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Uzman doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Diş apselerinin oluşmaması derunin yevmi diş bakımınızı ve belli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

sevgili ekerl Hekim koca merhaba benim disim 2 yıl once kanal tedavisi başüstüne 2 yıl sonrasında agrıcevher basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler tıkızp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi ama hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay başüstüne disim ack geziyorm bikackere site here gecici kapattı yeniden sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim lakin tekrar sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve zir disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüversiyon bu uc diside siz ne onerirsiniz

Mahir doktor Sizi kararlamadan sağaltım etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç terapi öneremem..

acil lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dkatüşü imkânsız mı illa operasyon mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü niteleyerek.

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic yarar etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne teknik uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne right here olabilir yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Bilirkişi doktor Hamilelikte aslında sert çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun bayağı abse olup olmadığının selim teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki peşış yüz dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi dışında cerrahi tedavi icraatı da vardır. Bu cerrahi sorunlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *