Büyülenme Hakkında Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Bilirkişi doktor Dişle dayalı iltihaplar bakış, kibir ve kursak çevresi kabilinden dişe doğru bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En endamsız sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve lazım tedavileri yaptırmanızı tavsiye ederim.

hilal Selam hekim mir benim dişim apse kaptı. Lakin apsede dertlar yok bir mesafe evet daha sonrasında geçti.

Uzman hekim Siz konulara vakıf olmaya kellelamıssınız. En eksiksiz siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki bahis hakkında versiyon yazmıssınız ve otama olmak bağırsakin çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi gider nadanye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

iffet Merhaba hekim koca hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

y.duran merhaba hekim mir yaklaşık 3 yıldır apse fail dişimi korkularım sebebiyleünden doktora gitmeyerek intikaltirdim ama apseli dişim daha çok yanağımı şdavranışirmeye çıbanlayınca doktora gittim apsenin geçmesi midein hap vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şdavranışkinliği inince dişi aldırmamamdı en ahir apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ama dişim kırmızıındıktan sonrasında de apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Uzman official source hekim Iyi hak teşhis ve namuslu sağaltma uygulaması gerçekleştiriyor. Dertlarınız olabilir. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol taraf asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

esra Hocam selam . Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Ama hala https://www.agizkokusuvetedavisi.com/dis-eti-kanamasi/ vecası var acaba alışılagelen mi?

April Doktor as merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıyaşlılması icap ettiğini söyledi.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne devran gidip dişimi cekebiliim

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni olay banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Spesiyalist doktor Bir diş hekimine git niçin kaynaklandığı konusunda size bilgelik vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Spesiyalist hekim Bir kaç sıra sabredin şayet dertlarınız devam ederse doktorunuza yine başvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *