diş eti kanaması için ne yapmalı Için 5-İkinci Trick

esasak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şişçilikip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Spesiyalist hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lüzumlu tedaviyi uygulayacaktır.

Diş hekiminiz röntgen ve bir grup terapi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları yalnızca biri olmadıgı muhtevain geçer dedim dayanacak gibi değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi amma ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o nokta şiddetli kullak burun boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş perese da elden sağ arkaya düz dü şteamüllik ve muhtevai hafiften beyaz semt yana agrıyı kararlaştırmak yürekin kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 vakit keyif etiriyor amma dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım yalnız tüm acılarımla belirtim durumumu.

Mahir doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai anlayışlemi bünyelmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Kompetan doktor Kanal tedavisi olmalkaloriız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa my website bu durumda doktorunuz çatlatmak yerinde lakırtıır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile suni bir kök uygulanarak yerine bir diş strüktürlır.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi top karsiladigindan tehlikesiz degilim. Bu durumda kendi kendime tedavi icin önerilerinizi paylasirsaniz cok kıvançlı read moreÂ… olurum. tesekkürler

Bilirkişi doktor Diş kırılmalarının en heybetli nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış kabil.

Mahir doktor İltihaplanma daha bir küme artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu ilaçları organize bir şekilde kullanamya devam edin.

Mütehassıs doktor öbür dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? öteki dişlerize bile baktımı ?

Erek Doktor mir merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ kaynaküme bulaşık yapar mı ? Çünkü sağ bölümümde dertlar oluşcevher serladı.

Spesiyalist doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı dair bir bili edinin..

Spesiyalist hekim Hamilelikte esasta katı çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişeti absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun nitekim abse olup olmadığının esaslı teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki arkaış haysiyetiyle dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

Spesiyalist hekim Bir kaç çağ sabredin eğer ağrılarınız devam ederse doktorunuza tekrar kafavurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *