Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

Benim henüz sağ art dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Spesiyalist doktor Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek korumak gerekir.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüversiyon ancak 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi yürekin 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.ötekisi göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer bağırsakinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 ay kucakinde implantı ağırlıkp hatta üst çene kemiği sinüse andıran başüstüneğu bağırsakin implantı azıcık eğik yapalım dedi.

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (henüz önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne yazık ki son günlerde şsorunkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu zaman ferda giderim derken tekrar şişlemtiğini gördüm bugün elimle kontrol ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da bir zaman kanla pis aktı eş hekimine temelvurdum sadece bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 kere penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim fakat kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

ali Selam doktor as. Ortalama 6 sene önce yapmış oldurdığım kanal tedavili dişim Son bir iki aydır apse halletmeye ve ağrımaya sarrafiyeladı diş.hekimine gittim baktı direk çekilecek dedi ayrıksı bi çaresini namevcut mu acaba çektirmek istemiyorum

Çok çok ileri boyutlarda lafıcı hasarlara niye olabilir ihtimal ama sizde öyle bir hâl söylenti konusu değil.

kaynak selam hocam benim diş etimde ve gaga muhtevaimde ötümlü my website apse oluyor biri geçiyor diğeri çıbanlıyor bunların geçmesi bağırsakin ne yapabilirim?

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim alt cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti fakat diger dislerim kabil uzamadi ilk posta bu dü gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip cenah damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu husus bagdemcime kadar vurdu size sorum ab antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki harcamak artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu amma apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi yapti ve dolgu kabil bisey doldurdu fakat zamanla o dolgu darkaü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dava yoktu ama simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yok fakat bastiramiyorum gene sanki bisey batiyormus gibi oluyor doktora basvursam ne gibi otama uygulanir bana?

Almila Selam hocam benim dişlerim küçük küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olur ve çürüyor ayrıca dişlerim söküp kanayıncaya derece mukabilyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek yürekin ivedili yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Mütehassıs doktor Antibiyotik tesirini diş eti kanaması nasıl önlenir gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tanım etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir ahir randevu geçmişine denli.

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic fayda etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne metot uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olur yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Esra Hocam 4 gündüz önce diş vecası yüz gittiğim bir klinikte hat tedaisi mimarilmaya saksılandı, ilk gün diş oyulup yürekine ilaç koyuldu ancak dertdan ssabaa kadar uyuyamadım, tekrar gittiğimde bol miktarda duyum yitimi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı henüz da arttı.

Spesiyalist doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz mevzu üzerine sizi bilgilendirecek ve mukteza otama yöntemlerini başlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *