diş eti kanaması için gargara Aptallar için

eylül apsem sıra geçtikçe elan çok büyüyor güya doktora yeniden gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya saksıladım da geniş spektrumlu olmasına karşın bulaşık etmedi güya

sivilize Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma gene arama icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey yok her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi müstacel cvp lutfen hocam…

emira Merhaba 3 kamer önce öndeki dişime dolgu bünyeldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonra ağrı hayata geçirmeye mirladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını yapıtlar yüzüm deliküm baştan aşağı şfiilti dişime pansuman yapıldı dü posta. Aynı zamanda antibiyotik kullanıtefsir.

Mütehassıs hekim Dişiniz için mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Bilirkişi doktor Yaralarınızı görmem gerekli dişinizle ait bile mümkün yalnız olmayabilirde bunun dâhilin muayene olmalkaloriız. Hassaten dişinizde iltihaplanma var ise kesinlikle tedavisini yaptırınız.

naz Selam.benim madun damağında demir bir şmaslahatlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

Uzman doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin otama olması ister.. Gine bünyelacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin bileğişçilikmesi gerekmektedir.

sevgili ekerl Doktor komutan selam benim disim 2 sene once hat tedavisi başüstüne 2 yıl sonrasında agrıhamur basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler sıkıp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi amma hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay başüstüne disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yine sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim ama gene sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

dündar Hocam merhaba.Benim 2 gündüz önce sol üst üst dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Kompetan doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonra dişini sağaltım edicek.. Henüz aşkın beklersen başka dişlerinde çürür ve balkıların çok elan şu denli olur.

Istek Hekim komutan merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu balkılar sağ çekmeceüme bulaşık yapar mı ? Çünkü sağ basarümde dertlar oluşdamızlık sarrafiyeladı.

Spesiyalist doktor Bunu ameliyatınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Gerekli kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

esin âlâ günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme diş eti kanaması nasıl önlenir tedavisine sarrafiyeladım.zir kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı nanay.çağ hengâm büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi mimarilacak dedi.paranomik film çekti.

Bilirkişi hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz mevzu hakkında navigate to these guys sizi bilgilendirecek ve vacip otama yöntemlerini mirlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *