En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

mirak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şemekip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

hilal Selam hekim koca benim dişim apse kaptı. Fakat apsede vecalar nanay bir mesafe başüstüne elan sonra geçti.

İrem Merhaba hocam kestirmece 1 kamer önce zarif lakin zahmetlilü bir ızdırapyla çıbanladı diş balkım, madun soldan 2. ile henüz sonra diğerlerine bile vurmaya temelladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıversiyon, sızlıyor. görünür de bi şmesleklik yok amma belirli şiş hissediyorum.

Melike Merhaba hekim bey. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 kamer kabil surecte oldu hekim mir haklı elan öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi daha gitmedim ama ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere gereğince kıpkızıl rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler sebep ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve illet boyle olmuşdolaşma acaba ?

Spesiyalist doktor vitamin eksikliği ve beslenme hileışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar kaynakükebilir. Bir diş hekimine zamanla muayene olmalsınız. Durumun ne olduğu kan tahlileriyle belli mümkün. Geçmş olsun.

fizik Hocam selam. Ben dediğiniz gibi hoppadak doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan ast çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Mahir hekim Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an önceki tedavisinin konstrüksiyonlması gerekir.

sevgili ekerl Doktor komutan selam benim disim 2 yıl once hat tedavisi oldu 2 yıl sonrasında agrıtıynet basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler katıp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi see this site lakin hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 kamer başüstüne disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı gene sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim amma gine sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

İrem Hekim bey merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik darular verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken iki canlı evetğumu öğrendim.

Mütehassıs doktor Gayrı dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Diğer dişlerize de baktımı ?

Bilirkişi hekim Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tanım resource ettiği şekilde lamaya devam edin bir sonraki randevu geçmişine kadar.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Kompetan doktor Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş elan önce dertlarınız olmuş geçmiş lakin siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Elif Merhaba ben Türkiye’bile matemıdeğerlendirme bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu strüktürldı . Suan tatil sinein almanyadayım olağanüstü bir diş vecası çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim çarkıt dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin hakikat bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek yolcu dolgu yaptı fakat benim halen kafayı yiyecek derecede bir ağrım var kulağıma ümükıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor olağan mi bu balkılar hekim düzgülü oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi fazlasıyla şiddetli ağrım var bu olağan mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *